ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین شرکت کشتیرانی

آریا حمل مفتخر است با بهره گیری از تجارب مدیران و کارمندان متخصص در امور حمل و نقل دریایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل هوایی و ترانزیت، مقرون به صرفه ترین و قابل اتکا ترین سرویس موجود را به مشتریان خود ارائه دهد.
آریا حمل همواره سعی دارد تا مطلوبترین و بهترین خدمات را با در نظر گرفتن حداقل هزینه و زمان در اختیار تولید کنندگان و بازرگانان قرار دهد. همچنین در اختیار داشتن نمایندگی ۳ شرکت حمل و نقل بین المللی در چین، اروپا و کانادا در خصوص حمل کالای مشتریان به صورت خرده بار (گروپاژ)، حمل انواع کانتینرهای دربستی (۲۰ فوت و ۴۰ فوت)، حمل زمینی (LTL، FTL) و حمل هوایی، وجه تمایز آریا حمل نسبت به سایر رقبا است. مهمترین هدف آریا حمل علاوه بر رقابت سالم با همکاران دیگر مجموعه ها، مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان خود می‌باشد.

چرا آریا حمل؟
امروزه با توجه به سهم ۱۲ درصدی هزینه حمل کشتیرانی،حمل جاده ای و حمل هوایی در قیمت تمام شده کالای تولیدکنندگان و بازرگانان، آریا حمل مفتخر است ارزانترین کرایه حمل و قابل اطمینان ترین سرویس های وارداتی و صادراتی را خدمت مشتریان خود ارائه دهد. این مجموعه قادر است با به روز رسانی وضعیت حمل محمولات در ۲۴ ساعت هفته، مشتریان خود را در بهترین وضعیت اطلاع رسانی قرار دهد.