A R I A H A M L

حمل کانتینر از چین

سال های نه چندان دور زمانیکه تحریم ها بر بخش حمل و نقل دریایی اعمال نشده بود برخی خطوط کشتیرانی خارجی دارای سرویس مستقیم حمل کانتینر از چین به مقصد بندر عباس بودند. در آن دوره بیشترین مدت زمان حمل یک کانتینر از بنادر چین به بندر شهید رجایی 24 الی 26 روز بود.امروزه با توجه به اعمال تحریم ها بر خطوط کشتیرانی، تنها کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (IRISL) دارای سرویس مستقیم از بنادر کشور چین به بنادر جنوبی ایران می باشد که این امر بسیاری از واردکنندگان را به دلیل مدت زمان حمل کمتر، ترغیب به حمل کالای خود توسط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نموده است. اگرچه نباید از پایین بودن کرایه حمل کانتینری کشتیرانی هوپاد دریا نسبت به خطوط خارجی نیز در این امر غافل بود.
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با داشتن چندین فروند کشتی می تواند محموله های کانتینری را با سریع ترین زمان به گمرکات دریایی جنوب ایران منتقل نماید. این کشتیرانی با پوشش قراردادن کلیه بنادر چین اعم از: کینگداو ، تیانجین ، شانگهای ، نانشا ، فوشان ، دالیان ، نینگبو ، زیامن ، شنزن و … سهم به سزایی در حمل کالاها در زمان تحریم ها دارد.

در اختیار داشتن نمایندگی کشتیرانی ایرانی در چین توسط شرکت BSJ این امکان را به ما داده است تا پایین ترین قیمت حمل کانتینری از بنادر چین را به مشتریان خود تقدیم نماییم. همچنین به دلیل داشتن سیستم آنلاین پیگیری کانتینرها در هر لحظه می توانیم وضعیت محموله های کانتینری را به دقت رصد کرده و مشتریان را در بهترین وضعیت اطلاع رسانی قرار دهیم. در زیر به توانایی های ما در حمل کالا با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اشاره شده است:

  • ارسال سریع کانتینرهای خالی توسط شرکت BSJ جهت بارگیری
  • در اختیار داشتن برنامه منظم حرکت کشتی های ایرانی
  • فراهم نمودن Free time در مبدأ به مدت 10 الی 12 روز
  • به روز رسانی وضعیت حمل کالا و زمان تقریبی رسید بار
  • فراهم نمودن Free time  در مقصد به مدت 14 الی 21 روز

حمل کانتینر از چین

مشاوره و پشتیبانی