با آریا حمل هزینه های حمل خود را کاهش دهید

 

چگونه آریا حمل بهترین قیمت حمل دریایی به مشتریان خود ارائه می کند؟

چنانچه نگاهی گذرا به قیمت های پیشنهادی حمل و نقل کانتینری در وب سایت ما بیاندازید، ممکن است سوالات زیر در ذهنتان ایجاد شود:

آریا حمل چگونه بهترین و پایین ترین قیمت حمل کانتینری و حمل خرده بار را نسبت به سایر رقبا پیشنهاد می دهد؟

آیا صرفاً با در نظر گرفتن قیمت می توان به آریا حمل اعتماد کرد؟

آیا ممکن است در طول روند حمل کالا آریا حمل قیمت پیشنهادی خود را تغییر دهد؟

احتمال ارائه سرویس متناسب با قیمت پایین چقدر است؟

چرا باید فرواردری که سال ها با آن مشغول کار بوده ام را اگر چه قیمت بالاتری دارد را تعویض کنم و آریا حمل را جایگزین نمایم؟

احتمال ریسک انتخاب آریا حمل به عنوان فروارد چقدر است؟

آیا قیمت پیشنهادی آریا حمل شامل تمامی هزینه ها است؟

با در نظر گرفتن پایین ترین قیمت حمل کانتینری پیشنهادی توسط آریا حمل، آیا سرویس قابل اطمینانی پیشنهاد می دهد؟

و …

سیاست قیمت گذاری بر خدمات حمل و نقل بین المللی در هر شرکتی متفاوت است. اکثر شرکت های فعال در این حوزه با داشتن واحد قیمت گذاری (Pricing Dept)، قیمت خدمات خود را به مشتریان ارائه می نمایند که این قیمت متأثر از عوامل زیر می باشد:

-هزینه های جاری شرکت که باعث می شود مدیران مجموعه های شرکت های حمل و نقل درصدی را به عنوان پوشش این هزینه ها روی سفارشات در نظر بگیرند.

-هزینه های مبدأ حمل که شامل سود نمانیده شرکت فرواردری در مبدأ، ارسال اسناد و صدور بارنامه می باشد.

-در نظر گرفتن نیاز مشتری به صورتحساب رسمی یا پرداخت در مبدأ بارگیری، خود عامل دیگری در تعیین قیمت است.

آریا حمل با در نظر گرفتن نیاز مشتریان نمایندگی انحصاری شرکت BSJ در کشور چین را اخذ نموده، که این امر نه تنها باعث سرعت بخشی در امور ارتباط با فروشندگان گردیده است، بلکه باعث کاهش چشمگیر هزینه های محلی می گردد. در نتیجه در مرحله قیمت گذاری بر خدمات کشتیرانی یکسری هزینه ها از قبیل سود نماینده شرکت فرواردری در مبدأ بارگیری، صدور بارنامه و … لحاظ نگردد.

در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری شرکت BSJ باعث جذب سفارشات تحت اینکوترمز CFR از کشور چین شده است که خود باعث افزایش حجم سفارشات کانتینری کشتیرانی آریا حمل و در نتیجه ارتباطات بسیار خوب این مجموعه با خطوط کشتیرانی ایرانی و خارجی در اعلام قیمت و تحویل به موقع کانتینر ها گردیده است.

جذب نمایندگی انحصاری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در کشور چین توسط شرکت BSJ ،دلیلی دیگر بر اعلام قیمت های فوق العاده رقابتی به مشتریان می باشد.

تیم فروش آریا حمل همگی دارای سابقه عملیاتی در مجموعه های فرواردری و خطوط کشتیرانی می باشند که باعث تسلط این تیم در بحث ارتباط با مشتریان و ارائه اطلاعات درست به آنان شده است. در نظر  داشته باشید که قیمت های پیشنهادی این مجموعه براساس اطلاعات مندرج در استعلام مشتریان به آنان ارسال می گردد و چنانچه تغییری در درخواست، وزن، نوع کانتینر و ابعاد آنان و … ایجاد نگردد، هیچگونه تغییری در قیمت های پیشنهادی این مجموعه پس از تأیید صاحبان کالا ایجاد نخواهد شد.

واحد فروش آریا حمل موظف به ارسال اطلاعات زیر هنگام ارسال قیمت به مشتریان می باشند:

  1. زمان بندی حرکت کشتی های ایرانی و خارجی از بندر مورد نظر
  2. اعلام مدت زمان حمل
  3. جدول دموراژ
  4. مدت زمان فری تایم
  5. اعلام کلیه هزینه ها (اعم از هزینه های محلی و کرایه حمل)

در پایان آریا حمل به شما این اطمینان را می دهد که علاوه بر ارائه بهترین قیمت حمل کانتینری از کشور چین و قاره اروپا، بهترین و امن ترین سرویس حمل کالا را به مشتریان خود پیشنهاد می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *