A R I A H A M L

حمل و نقل دریایی یکی از پر کاربردترین روش های حمل و نقل کالا است و امروزه بیش از 90 درصد تجارت جهانی از طریق حمل و نقل دریایی صورت می گیرد.در روش حمل و نقل دریایی فروشندگان و صاحبان کالا با پرداخت کمترین هزینه حمل و نقل نسبت به روش های حمل و نقل زمینی و حمل و نقل هوایی، سفارش های خود را به مقاصد مورد نظر حمل می نمایند. مشتریان روش حمل و نقل دریایی عمدتاً دارای سفارش هایی با حجم و وزن زیاد می باشند.سرعت حمل و نقل کالا در حمل و نقل دریایی نسبت به حمل و نقل زمینی و حمل و نقل هوایی کمتر است.

شرکت آریا حمل با پوشش سرویس حمل کانتینری و خرده بار از کلیه بنادر چین به ایران قادر است، بهترین نرخ کرایه حمل دریایی را در اختیار شما قرار دهد.
سرویس حمل دریایی ما شامل موارد زیر می باشد:

حمل کانتینری به صورت دربستی :
ما با توجه به نوع کانتینر و همچنین مبدأ و مقصد مد نظر شما، بهترین سرویس و ارزانترین نرخ کرایه حمل دریایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

حمل خرده بار دریایی :
چنانچه شما در نظر دارید سفارش خود را به صورت گروپاژ حمل نمایید، ما در سریعترین زمان اقدام به جمع آوری سفارشات شما می نماییم.

بسته بندی و بارگیری :
در صورت نیاز شما به بسته بندی کالا و همچنین بارگیری در مبدأ، تیم متخصص ما در کشور چین اقدام به ارسال نفرات خبره در محل بارگیری می نماید. شما می توانید در هر لحظه با مشاهده تصاویر از ایمنی مراحل بارگیری اطمینان حاصل نمایید.

ما حمل دریایی سفارش شما را با اجزای اساسی زیر تضمین می کنیم:

قیمت ثابت در هنگام رزرو و حمل :
شما می توانید اطمینان حاصل نمایید که در هنگام رزرو کانتینر، قیمت نهایی حمل خود را دریافت خواهید کرد. ما به شما تمامی هزینه ها را از قبل اعلام می کنیم و شما در طول مدت حمل و در پایان عملیات حمل، هیچگونه هزینه پیش بینی نشده نخواهید داشت.

ضمانت بارگیری :
نگران زمان تعیین شده برای بارگیری نباشید. در شلوغ ترین زمان هم به شما اطمینان می دهیم، بارگیری به موقع انجام می گیرد.

دریافت کرایه حمل دریایی مقرون به صرفه :
ما با داشتن زنجیره ای قدرتمند از کارگزاران خطوط کشتیرانی، در کمترین زمان بهترین نرخ های حمل دریایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

زمانبندی برنامه حرکت کشتی های ایرانی و کشتی های خارجی :
ما دقیق ترین زمانبندی حرکت کشتی ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتنوانید با برنامه ریزی، سفارش خود را در مقصد دریافت نمایید.

رهگیری آنلاین محموله و پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی :
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با وارد نمودن کد رهگیری محموله خود در وب سایت آریا حمل، از لحظه به لحظه ی فرایند حمل کالای خود مطلع گردید. همچنین تیم پشتیبانی عملیات آریا حمل قادر است، در هر لحظه پاسخگوی سوالات و بروز رسانی محموله شما باشد.

مشاوره و پشتیبانی