سرویس حمل و نقل زمینی شرکت آریا حمل به دو صورت انجام می شود. حمل فول تراک (کامیون دربستی) برای آن دسته از مشتریانی که وزن و حجم کالای آنان به اندازه فضای یک دستگاه کامیون می باشد. حمل خرده بار (گروپاژ) شرکت آریا حمل قادر است سفارشات مشتریان خود را از سراسر قاره اروپا تجمیع نموده و در کنار دیگر محموله ها به گمرکات ایران ارسال نماید.

یکی از رایج ترین و قدیمی ترین روش های حمل و نقل کالا، حمل و نقل زمینی می باشد. با توجه به همجواری ایران به کشور ترکیه و قارّه اروپا، بسیاری از کالاهای تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی که مبدأ آنها از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد، از طریق روش حمل و نقل زمینی به گمرکات داخل ایران حمل می گردند. کامیون های ترانزیتی برای حمل و نقل کالا از کشورهای اروپایی به مقصد ایران به دو دسته کامیون های ایرانی و ترک دسته بندی می شوند. 

سرویس های حمل و نقل زمینی آریا حمل :

شرکت آریا حمل با توجه به ارتباط ویژه با کریرهای اروپایی قادر است در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه سفارشات مشتریان خود را از سرتاسر قارّه اروپا تجمیع نموده و به مقصد موردنظر مشتریان ارسال نماید. سرویس حمل و نقل زمینی آریا حمل به دو دسته حمل خرده بار زمینی (گروپاژ زمینی) و حمل با کامیون دربستی طبقه بندی می گردد. 

اطلاعات لازم برای سفارش حمل و نقل بین المللی زمینی از اروپا :

ما با داشتن اطلاعات زیر می توانیم بهترین و دقیق ترین نرخ کرایه حمل زمینی از اروپا به مقصد ایران را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم: 

  • اینکوترمز مربوطه
  • نام کالا
  • آدرس محل بارگیری
  • وزن ناخالص و حجم کالا

مزایای حمل و نقل زمینی چیست؟

حمل و نقل زمینی کالا دارای مزایای متعددی می باشد. مهمترین مزایای حمل و نقل زمینی به ترتیب عبارت است از:

  • عدم نیاز به بسته بندی کالا
  • سرعت جابه جایی کالا
  • حمل کالا از درب انبار در مبدأ بارگیری تا مقصد موردنظر مشتریان
  • کاهش ریسک آسیب دیدگی کالا
  • و ...
حمل و نقل زمینی

 

ما در آریا حمل چه خدماتی در زمینه حمل و نقل زمینی به شما ارائه می دهیم؟

حمل کامیون به صورت دربستی: 

ما با توجه به نیاز شما قادر هستیم در سریع ترین زمان کامیون های ایرانی و ترک را برای بارگیری کالای شما ارسال نماییم.

حمل خرده بار زمینی:

چنانچه شما قصد حمل کالای خود از اروپا به ایران را به صورت گروپاژ دارید، ما در کوتاهترین زمان سفارشات شما را در انبارهای اختصاصی تجمیع و به مقصد موردنظر شما ارسال می نمایم.

بسته بندی و بارگیری:

اگر شما نیاز به بسته بندی کالا و همچنین بارگیری کالا داشته باشید، تیم متخصص ما در اروپا با ارسال نفرات به محل بارگیری با کمترین هزینه اقدام به این امر می نمایند.رهگیری آنلاین محموله و پشتیبانی 24 ساعته تلفنی نیز از دیگر خدمات ما در زمینه حمل و نقل زمینی در آریا حمل می باشد.

چه بارهایی را می توان از طریق حمل و نقل زمینی جا به جا کرد؟

آن دسته از مشتریانی که قصد دارند در سریعترین زمان و با کمترین ریسک کالای خود را از کشورهای اروپایی به ایران حمل نمایند از روش حمل و نقل زمینی استفاده می کنند.

مشاوره و پشتیبانی