A R I A H A M L

سرویس حمل و نقل زمینی شرکت آریا حمل به دو صورت انجام می شود.حمل به روش فول تراک (کامیون دربستی) برای آن دسته از مشتریانی که وزن و حجم کالای آنان به اندازه فضای یک دستگاه کامیون می باشد. در روش خرده بار (گروپاژ) شرکت آریا حمل قادر است سفارشات مشتریان خود را از سراسر قاره اروپا تجمیع نموده و در کنار دیگر محموله ها به گمرکات ایران ارسال نماید.

سرویس حمل و نقل زمینی شرکت آریا حمل به صورت زیر می باشد.

حمل به روش فول تراک (کامیون دربستی) :
این روش حمل زمینی برای آن دسته از مشتریانی که وزن و حجم کالای آنان به اندازه فضای یک دستگاه کامیون می باشد و یا تمایل به عدم قرار گیری سفارش مشتریان دیگر در کنار محموله خود را دارند، کاربرد دارد.مدت زمان حمل کامیون دربستی از قاره اروپا به کشور ایران، ۸ الی ۱۲ روز برآورد می گردد.

خرده بار (گروپاژ) :
در روش حمل زمینی به روش گروپاژ، آریا حمل  قادر است سفارشات مشتریان خود را از سراسر قاره اروپا تجمیع نموده و در کنار دیگر محموله ها به گمرکات ایران ارسال نماید. مدت زمان حمل پیش بینی شده از زمان تجمیع کالا در قاره اروپا و ارسال به کشور ایران حدودا ۲ الی ۳ هفته می باشد. از مزایای حمل زمینی به صورت خرده بار میتوان به کاهش هزینه حمل نسبت به حمل با کامیون دربستی و از معایب آن می توان به طولانی تر بودن مدت زمان حمل به دلیل تجمیع سفارشات اشاره نمود.

مشاوره و پشتیبانی