A R I A H A M L

سرویس حمل و نقل بین المللی آریا حمل با ایجاد یک زنجیره قدرتمند و متشکل از کارگزاران با تجربه و حرفه ای در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور چین، بهترین قیمت های حمل هوایی کالا و همچنین پشتیبانی لجستیکی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

سرویس حمل و نقل بین المللی آریا حمل با ایجاد یک زنجیره قدرتمند و متشکل از کارگزاران با تجربه و حرفه ای در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور چین، بهترین قیمت های حمل هوایی کالا و همچنین پشتیبانی لجستیکی قدرتمندی را در اخنتیار شما قرار می دهد.
ما حمل و نقل هوایی کالای شما را با اجزای اساسی زیر تضمین می کنیم:

ایمنی در عملیات حمل :
ایمنی در حمل یکی از موارد بسیار مهمی است که ما همواره به آن توجه می کنیم. با فراهم نمودن سرویس عکس برداری در زمان بارگیری سفارشات هوایی و همچنین انتخاب درست ایرلاین هوایی، این اطمینان را به شما می دهیم که سفارش شما با حداکثر ایمنی حمل خواهد گردید.

کرایه حمل مقرون به صرفه :
ما در کمترین زمان، بهترین نرخ خطوط هواپیمایی را در اختیار شما می گذاریم تا شما متناسب با بودجه خود، سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با در اختیار گذاشتن مهم ترین نکات، شما را در انتخاب ایرلاین مورد نظر یاری می نماییم.

سرعت عمل در انجام عملیات بوکینگ :
تیم پشتیبانی عملیات هوایی آریا حمل قادر است در هر لحظه از شبانه روز اقدام به دریافت بوکینگ از کلیه ایرلاین های هوایی نماید. شما می توانید در هر لحظه از طریق پشتیبانی تلفنی و یا آنلاین اقدام به درخواست بوکینگ حمل کالای خود نمایید.

سرویس اکسپرس :
شما قادر هستید سرویس اکسپرس ما را انتحاب نمایید. این سرویس در کوتاه ترین زمان اقدام به جمع آوری سفارشات شما و حمل کالا با اولین پرواز موجود می نماید.  دریافت قبض انبار و ترخیصیه حتی در روزهای تعطیل، از جمله ویژگی های این سرویس می باشد.

رهگیری آنلاین محموله و پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی :
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با وارد نمودن کد رهگیری محموله خود در وب سایت آریا حمل، از لحظه به لحظه ی فرایند حمل کالای خود مطلع گردید. همچنین تیم پشتیبانی عملیات آریا حمل قادر است، در هر لحظه پاسخگوی سوالات و بروز رسانی محموله شما باشد.

مشاوره و پشتیبانی