شرکت آریا حمل با ایجاد یک زنجیره قدرتمند و متشکل از کارگزاران با تجربه و حرفه ای در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور چین، بهترین قیمت حمل هوایی کالا ، حمل و نقل بین المللی و همچنین پشتیبانی لجستیکی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین با دارا بودن انبارهای اختصاصی در برخی شهرهای کشور چین از جمله شانگهای ، شنژن ، پکن ، نانشا و تیانجین ما را قادر ساخته است تا در سریعترین زمان سفارش مشتریان خود را تجمیع نموده و با اولین پرواز به مقصد مورد نظر آنان ارسال نماییم.

حمل و نقل هوایی گرانترین و بی دردسرترین روش حمل و نقل بین المللی کالا می باشد. حمل و نقل هوایی در خصوص آن دسته از کالاهایی که صاحبان آنها نیاز سریع به سفارش خود دارند، کاربرد دارد. نرخ کرایه حمل هوایی از سایر روش های حمل و نقل بیشتر و مدت زمان حمل کالا بسیار کوتاه می باشد. به باری که از طریق حمل و نقل هوایی جابه جا می گردد، Cargo گفته می شود.

سرویس های حمل و نقل هوایی آریا حمل :

ما در شرکت آریا حمل با ایجاد یک زنجیره قدرتمند و متشکل از کارگزاران با تجربه و حرفه ای در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور چین، بهترین قیمت های حمل هوایی کالا و همچنین پشتیبانی لجستیکی قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین دارا بودن انبارهای اختصاصی در برخی شهرهای کشور چین از جمله شانگهای ، شنژن ، پکن ، نانشا و تیانجین ما را قادر ساخته است تا در سریعترین زمان سفارش مشتریان خود را تجمیع نموده و با اولین پرواز به مقصد مورد نظر آنان ارسال نماییم.

اطلاعات لازم برای سفارش حمل و نقل بین المللی هوایی:

کارشناسان بخش فروش ما با داشتن اطلاعات زیر در سریع ترین زمان ممکن، بهترین نرخ های حمل و نقل هوایی را به شما مشتریان عزیز ارائه می نمایند.

 • اینکوترمز مربوطه
 • اطلاعات دقیق محل بارگیری
 • نام کالا
 • ابعاد و یا حجم محموله
 • وزن ناخالص کالا

مزایای حمل و نقل هوایی:

از مهمترین مزایایی که در استفاده از حمل و نقل هوایی برای جابه جایی کالا می توان نام برد، سرعت انتقال کالا می باشد. بعضی از مشتریانی که خط تولید آنها نیاز فوری به کالای مورد سفارش دارد، از روش حمل و نقل هوایی استفاده می کنند. امنیت کالا نیز دیگر مزیت حمل و نقل هوایی نسبت به سایر روش های حمل و نقل بین المللی می باشد. چنانچه صاحبان کالاهایی که ارزش کالای آنان نسبت به وزن و حجم کالا زیاد است، به دلیل امنیت بالای حمل و نقل هوایی از این روش حمل استفاده می نمایند. 

خدمات حمل و نقل هوایی آریا حمل :

سرویس حمل و نقل هوایی آریا حمل از کشور چین و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به کشورهای امارات متحده عربی، ترکیه و ایران می باشد.
خدماتی که در این حوزه به مشتریان خود ارائه می نماییم شامل موارد زیر می باشد:

 • Door to Door 
 • Exwork
 • بسته بندی کالا
 •  حمل هوایی کالا با خطوط هواپیمایی ایرانی
 • حمل هوایی کالا با خطوط هواپیمایی خارجی
 • حمل هوایی کالاهای عمومی
 • حمل هوایی کالاهای خطرناک
 • حمل هوایی کالاهای یخچالی
 • حمل هوایی کالاهای حجمی و سنگین

ما حمل و نقل هوایی کالای شما را با اجزای اساسی زیر تضمین می کنیم: 

ایمنی در عملیات حمل :

ایمنی در حمل یکی از موارد بسیار مهمی است که ما همواره به آن توجه می کنیم. با فراهم نمودن سرویس عکس برداری در زمان بارگیری سفارشات هوایی و همچنین انتخاب درست ایرلاین هوایی، این اطمینان را به شما می دهیم که سفارش شما با حداکثر ایمنی حمل خواهد گردید.

کرایه حمل مقرون به صرفه :

ما در کمترین زمان، بهترین نرخ خطوط هواپیمایی را در اختیار شما می گذاریم تا شما متناسب با بودجه خود، سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. همچنین با در اختیار گذاشتن مهم ترین نکات، شما را در انتخاب ایرلاین مورد نظر یاری می نماییم.

سرعت عمل در انجام عملیات بوکینگ :

تیم پشتیبانی عملیات هوایی آریا حمل قادر است در هر لحظه از شبانه روز اقدام به دریافت بوکینگ از کلیه ایرلاین های هوایی نماید. شما می توانید در هر لحظه از طریق پشتیبانی تلفنی و یا آنلاین اقدام به درخواست بوکینگ حمل کالای خود نمایید.

سرویس اکسپرس :
شما قادر هستید سرویس اکسپرس ما را انتحاب نمایید. این سرویس در کوتاه ترین زمان اقدام به جمع آوری سفارشات شما و حمل کالا با اولین پرواز موجود می نماید.  دریافت قبض انبار و ترخیصیه حتی در روزهای تعطیل، از جمله ویژگی های این سرویس می باشد.

رهگیری آنلاین محموله و پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی :

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با وارد نمودن کد رهگیری محموله خود در وب سایت آریا حمل، از لحظه به لحظه ی فرایند حمل کالای خود مطلع گردید. همچنین تیم پشتیبانی عملیات آریا حمل قادر است، در هر لحظه پاسخگوی سوالات و بروز رسانی محموله شما باشد.
 

مشاوره و پشتیبانی